Development (trunk) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Deactivate the content duplication
sq: Çaktivizojeni përsëdytjen e lëndës

en: Activate the content duplication
sq: Aktivizoni përsëdytjen e lëndës

en: Activate this language
sq: Aktivizojeni këtë gjuhë

en: Deactivate this language
sq: Çaktivizojeni këtë gjuhë

en: URL slugs
sq: Identifikues URL-sh

en: Activate languages and translations for media. Provides options for multilingual media management.
sq: Aktivizoni gjuhë dhe përkthime për media. Ofron mundësi për administrim shumëgjuhësh për media.

en: Automatically duplicate media in all languages when uploading a new file.
sq: Përsëdytni vetvetiu media në krejt gjuhët, kur ngarkoni një kartelë të re.
